راهنمای خرید

آشنایی با گالری آربی

به صفحه راهنمای خرید خوش آمدید!

در این صفحه، ما قصد داریم به شما راهنمایی کنیم تا تجربه خرید شما از گالری آربی، فروشگاه آنلاین تجهیزات دی جی و نصب و راه اندازی تجهیزات صوتی راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر باشد. در ادامه، توضیحاتی راجع به مراحل خرید، انتخاب محصول و انجام پرداخت یا نحوه انجام خدمات نصب و راه اندازی را برای شما آماده کرده‌ایم.

اولین مرحله در خرید، انتخاب محصول موردنظرتان است. در صفحه اصلی فروشگاه ما، شما می‌توانید به راحتی از دسته‌بندی‌های مختلف استفاده کنید تا محصولات مورد نیازتان را پیدا کنید. همچنین، می‌توانید از بخش جستجو استفاده کنید و کلمات کلیدی مربوطه را وارد کنید تا محصولات مرتبط را در لیست نتایج ببینید.

وقتی محصول موردنظرتان را پیدا کردید، می‌توانید به صفحه محصول بروید و اطلاعات بیشتری راجع به آن به دست بیاورید. در این صفحه، شما می‌توانید توضیحات، ویژگی‌ها، قیمت و تصاویر محصول را مشاهده کنید. همچنین، اگر سوالی درباره محصول دارید، می‌توانید از بخش نظرات و پرسش‌ها استفاده کنید و با مشتریان دیگر تعامل داشته باشید. در صورتی که نیاز به مشاوره قبل از خرید دارید، کارشناسان گالری آربی می توانند مشاوره لازم را به صورت تلفنی در اختیار شما قرار دهند.

بعد از انتخاب محصول و قطع نهایی، مرحله بعدی پرداخت است. ما انواع روش‌های پرداخت را قبول می‌کنیم تا شما بتوانید با راحتی پرداخت خود را انجام دهید.

راهنمای خرید گالری آربی

نحوه پرداخت

پرداخت معمولا به دو شکل انجام می شود.

گزینه اول پرداخت از طریق درگاه پرداخت است که می توانید به صورت آنلاین آن را از طریق سایت انجام دهید.

حالت دوم پرداخت به شکل کارت به کارت است که می توانید بعد از مکالمه تلفنی با کارشناسان و دریافت شماره کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

اگر می خواهید پرداخت خود را به روش های دیگر انجام دهید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان گالری آربی در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را انجام دهند.

برای استفاده از خدمات نصب و راه اندازی تجهیزات صوتی به این دلیل که هزینه ها با توجه به خدمات ارائه می شود نمی توان پلن مشخصی را ارائه کرد نحوه پرداخت برای خدمات نصب و راه اندازی هنگام مشاوره درباره نصب انجام می شود. 

برای پیدا کردن محتوای مورد نظر می‌توانید از فرم زیر استفاده کنید